شرایط و مهلت ارسال آثار در جشنواره بین المللی عکس برج میلاد اعلام شد بازگشت Back
تمامی متقاضیان شرکت دردومین دوره جشنواره عکس برج میلاد تهران تا 15 شهریور ماه فرصت دارند تا آثار خود با موضوع "برج میلاد تهران" را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.همچنین آیین اختتامیه و اهدای جوایزدر تاریخ اول مهرماه سال جاری وهمزمان با سالگرد افتتاح برج میلاد تهران در مراسمی ویژه در این مکان برگزار خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران،  حامد رهنما با بیان این مطلب افزود: هدف از دومین دوره جشنواره بین المللی برج میلاد تهران معرفی نماد ملی ایرانیان در عرصه بین الملل ، یاری گرفتن از هنر جهت معرفی برج میلاد،ثبت جلوه‌های ویژه از معماری نوین نماد ملی و ایجاد فضای پرشور و صمیمی بین هنرمندان و همچنین برگزاری نمایشگاه از آثار فاخر و دستيابي به آثار ارزشمند هنرمندان است.
 
دبیر این دوره از جشنواره افزود، هنرمندان و علاقه مندان به هنر عکاسی می توانند عکس های خود با موضوع "برج میلاد تهران"را در دو بخش اصلی و جنبی در معرض داوری قرار دهند.لازم به ذکر است که در بخش اصلی عکاسی با تجهیزات حرفه ای و در بخش جنبی عکاسی با تلفن همراه صورت می گیرد و هر فرد می تواند در هر بخش با ارسال 5 اثر در جشنواره شرکت کند.
 
رهنما با توضیح اینکه مهلت ارسال آثار تا 15 شهریور ماه خواهد بود و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، تصریح کرد: آثار پذیرفته شده در این دوره در قالب نمایشگاهی از تاریخ اول تا نهم مهرماه در گالری برج میلاد تهران در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
 
وی در پایان عنوان کرد: متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند فایل آثار خود را  تنها در سایت www.miladfestival.ir بارگذاری کنند.
 
به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران سایر جزییات فراخوان و سایر مقررات جشنواره در سایت www.miladfestival.ir اعلام شده است.
تاریخ خبر:  1395/04/30