نخستین تور عکاسی جشنواره بین المللی عکس برج میلاد برگزار شد بازگشت Back

دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران از برگزاری نخستین تور عکاسی برج میلاد خبر داد و گفت: اولین تور عکاسی برج میلاد برای دانشجویان و هنرآموزان رشته عکاسی برگزار و شرکت کنندگان ضمن بازدید از برج میلاد از بخش های مختلف یادمان ملی ایرانیان عکاسی کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران،حامد رهنما با بیان این مطلب افزود: نخستین تور عکاسی از بخش های مختلف ششمین برج مخابراتی دنیا به مناسبت برگزاری جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با حضور اساتید و دانشجویان عکاسی برگزار شد.

وی ادامه داد: در اولین تور دانشجویان از بخش های مختلف شامل سازه، معماری داخلی و منحصر به فرد برج میلاد و فضای عمومی فریم به فریم عکاسی کردند.

به گفته رهنما با توجه به استقبال بسیار زیاد عکاسان خبری و هنری قرار است دومین تور عکاسی نیز در روزهای آینده برگزار می شود که زمان و تاریخ دقیق آن اعلام خواهد شد.

دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران تصریح کرد: آیین اختتامیه دومین دوره این جشنواره اول مهرماه برگزار می شود و مهلت ارسال آثار تا 15 شهریور ماه است و با توجه به استقبال خوب هنرمندان از جشنواره و همچنین به دلیل برنامه ریزی های صورت گرفته مهلت ارسال آثار تا 15 شهریور ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

تاریخ خبر:  1395/05/30